Przedszkolakom o uczuciach na wesoło...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 10 stycznia 2019    17:48

10 stycznia w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej gościliśmy ponad sześćdziesięcioro przedszkolaków z mareckich placówek. 
Powodem ich obecności był spektakl w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa pt. "Lodowa Kraina".
"Jest to przedstawienie zrealizowane na podstawie znanej bajki.
Piękne królestwo skrywa swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, teraz żyją daleko od siebie. Młodsza siostra - Anna, czuje się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroni od życia towarzyskiego i wciąż odsuwa ją od siebie. Wszystko zmienia się, gdy na jaw wychodzi niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściąga zimową klątwę na swoje królestwo. Bajka przenosi najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Uczy, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo" - sądząc po minach naszych małych gości tak właśnie się stało. Uśmiechy na twarzy, wypieki na policzkach oraz gromkie brawa utwierdzają nas w przekonaniu, że przedstawienie bardzo się podobało.

Galeria

zdjecie: 118307
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry