Ortografia na wesoło

MOK Marki MOK

 23 stycznia 2019    10:03

Trwają zapisy na nowy semestr zajęć.

ORTOGRAFIA NA WESOŁO to zajęcia, dzięki którym można się przekonać, że "nie taka ORTOGRAFIA straszna jak ją malują".

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym 7-10 lat.

W nauczaniu ORTOGRAFII ważną rolę odgrywają ćwiczenia i zabawy, które znacznie zwiększają skuteczność opanowania przez dzieci POPRAWNEJ PISOWNI.

Poprzez stosowanie w nauczaniu ortografii ROZRYWEK UMYSŁOWYCH nauczyciele i rodzice przyczyniają się do KSZTAŁTOWANIA i DOSKONALENIA wszystkich SFER OSOBOWOŚCI DZIECKA.

Zajęcia prowadzone są w formie zabawy z użyciem takich narzędzi dydaktycznych jak puzzle i gry ortograficzne, skojarzenia i rebusy, rymowanki i wiersze ortograficzne.

Warto przyjść, warto przekonać się, że ORTOGRAFII można się uczyć NA WESOŁO!!!


Instruktor: Edyta Nowak-Kokosza - absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarz, redaktor, korektor, copywriter. Mama 11-letniej Zuzi i 9-letniego Tymka.


Zapraszamy!!!


zajęcia dla dzieci 7-10 lat
piątek godz.18.00-19.00
cena: 100 zł / miesiąc
prowadzenie: Edyta Nowak - Kokosza


Zapisy w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego:

pn - czw 14.00-19.00, pt 11.00-18.00
Informacje tel. 22 781 14 06

Galeria

zdjecie: 118502
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry