Zapraszamy na wczasy w Łebie

START:    10 lutego 2019

MOK Marki MOK

 29 stycznia 2019    13:05

Zaplanuj czerwcowy urlop wspólnie z Mareckim Ośrodkiem Kultury.

termin: 11 - 24.06.2019

koszt: 1660 zł

rezerwacja miejsc wpłatą zaliczki 400 zł
w sekretariacie MOK
od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00 - 19.00
w piątki w godz. 10.00-18.00

W CENIE TURNUSU:
- przejazd autokarem w dwie strony,
- zakwaterowanie - OW Diuna, w pokojach 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnik bezprzewodowy, zestaw plażowy,
- ubezpieczenie NNW,
- wyżywienie - 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany),
- wycieczkę autokarową do Trójmiasta,
- rejs statkiem po morzu w Łebie,
- bankiet przy muzyce,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- gimnastyka poranna, wspólne spacery z kijkami, karaoke, gry planszowe i karciane,
- suchy prowiant na drogę powrotną

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA w Łebie położony jest przy nadmorskiej promenadzie, w lesie sosnowym w odległości ok. 300 m od plaży oraz ok. 500 m od centrum miejscowości. Do dyspozycji gości jest klimatyzowana jadalnia, kawiarnia, sala konferencyjna, świetlica zewnętrzna (duży namiot) oraz atestowany plac zabaw.

Łeba należy do najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu. Okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejska wydm ruchomych, szerokich plaż z wyjątkowo czystym i miękkim piaskiem oraz mikroklimatem działającym leczniczo na układ oddechowy.

Galeria

zdjecie: 118702
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry