Interpelacja ws. targu w Pustelniku

Mikołaj Szczepanowski

 30 stycznia 2019    22:10Dziś złożyłem interpelację do Burmistrza Miasta Marki w sprawie zamknięcia targu w Pustelniku. Zasugerowałem kilka rozwiązań i spytałem o dotychczasowe rozmowy miasta z właścicielem działki przy ul. Jutrzenki. Targ ma już kilkudziesięcioletnią historię i stał się czymś znacznie ważniejszym niż miejsce handlu, silnie wpływając na społeczne relacje i więzi.
Dziś do Urzędu Miasta wpłynęło także pismo sformułowane przez osoby handlujące przy ul. Jutrzenki, poparte ok. 1500 podpisami mieszkańców.


O sytuacji targu można przeczytać tutaj: http://www.marki.net.pl/kurier-marecki-39-12019-118669
Pismo do przeczytania jest pod postem.
Do złożenia podpisu pod dokumentem - i tym samym wsparcia mieszkańców i handlujących, zaprosiłem też koleżanki i kolegów radnych. Pod pismem znalazły się podpisy radnych ze wszystkich klubów z Rady Miasta, a także podpis radnego powiatowego Janusza Werczyńskiego. Bardzo dziękuję za wsparcie radnym Jackowi Domaszczyńskiemu, Tomkowi Paciorkowi, Andrzejowi Rostkowi, Przemysławowi Lisowi, Andrzejowi Nadolskiemu oraz Marcinowi Brzezińskiemu.
Za kilka cennych wskazówek w tym temacie dziękuję też Pawłowi Adamczykowi.

Galeria

zdjecie: 118745
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry