Ruszyły zapisy na Rajd Motocyklowy Warszawa - Gibraltar 2019

START:    28 lutego 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 lutego 2019    10:18Zapraszamy serdecznie do udziału w Rajdzie Motocyklowym Warszawa - Gibraltar, który odbędzie się w terminie od 28.06.2019 r. do 11.07.2019 r. Wyruszamy 28.06.2019 r. o godz. 9.00 z Dąbrówki (powiat wołomiński). Głównym celem Rajdu jest dotarcie na uroczystości rocznicowe - 76 rocznica katastrofy na Gibraltarze, w której zginął gen. Władysław Sikorski oraz 16 innych osób.Pomnik poświęcony pamięci tragicznie zmarłego gen. Władysława Sikorskiego. Gibraltar, Hiszpania

Całość trasy do pokonania liczy ok 7 500 km. Wszystkie noclegi są już zarezerwowane. W drodze powrotnej część trasy przepłyniemy promem: z Barcelony do miejscowości Civitavecchia we Włoszech. Rejs potrwa ok. 20 godzin. Dlatego też ze względu na konieczność wcześniejszej rezerwacji promu i zakupu biletów, jest to bardzo popularna trasa w okresie letnim, przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt z organizatorami Rajdu w celu uzyskania informacji o dostępności biletów na prom. Zapisy na Rajd trwają do 15 maja 2019. Do zakupu biletów na prom są potrzebne dane uczestników, które wpiszą Państwo do formularza zgłoszeniowego. Konieczne jest wpisanie wymiarów motocykla, jego wagę i nr rejestracyjny. W formularzu rejestracyjnym prosimy wpisać również rozmiar koszulki, którą otrzyma każdy uczestnik Rajdu. Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie organizatora Rajdu www.marki-pustelnik-struga.pl  lub bezpośrednio klikając link poniżej:


 FORMULARZ REJESTRACYJNY 


Uwaga! Istnieje możliwość zmian w rezerwacji biletów dotyczącej np. zmiany motocykla, jego pojemności, zmiany nr rejestracyjnych. Jest to koszt 10 euro. Zmiany najpóźniej trzeba zgłaszać na 1 dobę przed wejściem na prom. Jeśli tego nie zrobimy to w porcie zostanie naliczona opłata w wysokości 45 euro.


W Rajdzie weźmie udział max. 24 osoby. Zaproponowana trasa przewiduje opłaty drogowe tylko 10-go dnia. Będzie to kwota ok 50 zł. O udziale zdecyduje kolejność zapisów.


W trakcie wyprawy uczestnicy Rajdu odwiedzą m.in.: niemiecki obóz koncentracyjny we Flossenburgu. Złożymy tam wieńce i zapalimy znicze. Będziemy również na cmentarzu wojskowym w Bolonii, gdzie są pochowani żołnierze gen. Władysława Andersa.


Przewidziane jest również zwiedzanie (w miarę możliwości czasowych), Gibraltaru, Kartageny, Asyżu, Florencji i Wenecji.


 Koszt uczestnictwa w Rajdzie to 2 200 zł od osoby. Wpisowe obejmuje:


- koszt noclegów na całej trasie, łącznie z opłatą za prom,


- suchy prowiant,


- ubezpieczenie uczestników Rajdu od nieszczęśliwych wypadków,


- zabezpieczenie serwisowe - będzie jechał z nami samochód serwisowy wraz z przyczepką motocyklową, będzie też z nami mechanik motocyklowy,


- koszulkę rajdową, znaczek, naklejkę,


- opiekę medyczną.


W miejscowości Castel Sant'Elia we Włoszech mamy zagwarantowany nocleg z kolacją i śniadaniem. W samochodzie serwisowym będzie miejsce, aby przewieźć żywność na drogę, np. konserwy, wodę itp. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo informacje dotyczące wpłaty.


 Współorganizatorem Rajdu Warszawa - Gibraltar 2019 jest Powiat WołomińskiSerdecznie zapraszamy!


 W razie pytań prosimy o kontakt.


Artur - 609 498 523


Krzysztof - 784 016 894


Poniżej:


Regulamin Rajdu


i


Trasa Rajdu


Galeria

zdjecie: 118817
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry