Obserwator Kultury - propozycje kulturalne w lutym.

MOK Marki Biblioteka MOK Wodociąg

 8 lutego 2019    14:02

Obserwator Kultury to informator z aktualną ofertą kulturalną mareckich instytucji, organizacji i szkół, opatrzonych grafikami autorstwa Edyty Bystroń. Można go znaleźć w siedzibie MOK, Urzędzie Miasta Marki, sklepach, Bibliotece Publicznej, przychodniach, szkołach. Ukazuje się w nakładzie 600 egz. we współpracy z Wodociągiem Mareckim oraz Drukarnią Benedysiuk. Mamy nadzieję, że nasz informator pomaga w wyborze najciekawszych propozycji. Zachęcamy do zamieszczania swoich propozycji oraz współtworzenia następnych numerów. Redakcję tworzą Aleksandra Jankowska, Paulina Borzecka, Luiza Wojciechowska-Konopka, Anna Sołoninko. Przyjmujemy uwagi, komentarze oraz ogłoszenia na adres redakcja@mokmarki.pl  Właśnie pojawił się 14 numer Obserwatora Kultury. Drodzy mieszkańcy pociągnijcie za linkę i czytajcie. Życzymy miłej lektury!!!

http://www.mokmarki.pl/aktualnosci/archiwum/258-obserwator-kultury-luty-2019

Galeria

zdjecie: 118938
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry