Międzynarodowy Dzień Wody

START:    22 marca 2019

Tadeusz Markiewicz Wodociąg

 8 lutego 2019    14:24

Wodociąg Marecki zaprasza do odwiedzin.

22 marca na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wody.

- Tego dnia pokażemy Wam, skąd się bierze woda w naszych kranach. Zapraszamy do zwiedzania Stacji Uzdatniania Wody, która pracuje 24 h na dobę przy ul. Żeromskiego 30. 22 marca, od 9.00 do 13.00, będziemy przyjmować grupy zorganizowane. Na 14.00 przewidzieliśmy zwiedzanie indywidualne. Uwaga! Obowiązują bezpłatne zapisy - informuje Wodociąg Marecki.

Osoby i chętne grupy mogą przysyłać zgłoszenia na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl

- Pokażemy Wam również niezwykłe owoce naszej współpracy z działającą w Markach Fundacją Otwarte Serce. Na początku tego roku przygotowała ona sesję fotograficzną, której efekty po raz pierwszy będzie można zobaczyć właśnie 22 marca. Tematem przewodnim była woda. Tymi pracami przeniesiemy się m.in. do świata najpiękniejszych baśni - czytamy na stronie Wodociągu Mareckiego.

Więcej na ten temat TUTAJ

Galeria

zdjecie: 118979
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry