Wigilia w Marcovii.

Rafał Redeł Marcovia

 24 grudnia 2004    23:37

W dniu 16 grudnia 2004 r. w siedzibie MTS Marcovia 2000 miało miejsce spotkanie wigilijne. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników uczęszczających na zajęcia sportowe w Naszym klubie. Oprócz członków Towarzystwa gościli także ksiądz proboszcz Drożdż z Prafii Św. Izydora w Markach, Burmistrz i Radni Miasta Marki. Dzięki hojności władz miasta dla naszych młodych zawodniczek i zawodników przygotowano 100 paczek ze świątecznymi, słodkimi niespodziankami. W trakcie spotkania Radnym został zaprezentowany, oddany niedawno do użytku, nowy obiekt klubowy, dzięki któremu znacznie poprawiły się warunki przygotowania naszych zawodników do zajęć sportowych.

Wszyscy obecni na spotkaniu Radni uznali, że należy inwestować w tego rodzaju działalność, dającą zajęcie szerokiej rzeszy dzieci i młodzieży z naszego Miasta.

Przekazując powyższą informację, w imieniu Zarządu, członków i zwodników MTS Marcovia 2000 oraz swoim własnym, pragnę złożyć redakcji, czytelnikom portalu marki.net.pl oraz wszystkim sympatykom naszego Towarzystwa życzenia radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wytrwałości i powodzenia na wszystkie dni nadchodzącego Nowego 2005 Roku.

Z wyrazami szacunku,
Jacek Zalewski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry