Baśń o pięknej Parysadzie i Ptaku Bulbulezarze

START:    17 lutego 2019

Paweł Pniewski MOK

 13 lutego 2019    13:10

Zapraszamy najmłodszych i ich rodziców na przedstawienie o poszukiwaniu szczęścia.

?O pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze? ? to baśń napisana przez Bolesława Leśmiana, jednego z najwybitniejszych polskich poetów. To opowieść o poszukiwaniu szczęścia i o cenie, jaką trzeba za nie zapłacić.

Spektakl w naturalny sposób przenosi dzieci z naszej rzeczywistości w świat magii, duchów, dobra i zła, a wszystko to jest opowiedziane przepięknym językiem. Oczywiście ? jak to w baśniach ? wszystko się dobrze skończy. W przedstawieniu wystąpią Beata Łuczak, Monika  Wierzbicka i Agata Konador. Artystki wykorzystują  maski teatralne i instrumenty muzyczne np. diabelskie skrzypce kaszubskie, bęben obręczowy i gitarę.

W spektaklu słowno ? muzycznym, rozwijającym wyobraźnię dzieci, nie zabraknie elementów śpiewu innuickiego.

Zapraszamy 17 lutego o godz. 15.00. Obowiązują bilety w cenie 5 zł do zakupienia w sekretariacie MOK oraz na stronie www.ewejsciowki.pl 

Galeria

zdjecie: 119146
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry