20 lutego 2019 12:37
Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprasza 8 marca 2019 r. (piątek) o godz. 18:00 na spotkanie z autorką popularnej "Arabskiej Sagi" Tanyą Valko.
Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie prawie przez 20 lat asystentką Ambasadorów RP.
Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii, Arabii Saudyjskiej i Indonezji. Po ponad 25 latach na obczyźnie w 2018 r. pozostawia za sobą dyplomatyczne życie i wraca do Polski. Na jak długo - życie pokaże.
Jest autorką bestsellerowej "Arabskiej Sagi", a w tym Arabskiej Żony, Arabskiej córki, Arabskiej krwi, Arabskiej księżniczki. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania "Azjatyckiej Sagi", w tym Okruchów raju i Miłości na Bali, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu.
Powieściami Arabska krucjata i Arabski mąż Tanya powraca do krajów arabskich. Arabski syn jest kontynuacją całej orientalnej serii.
Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Autorką do biblioteki przy ul.Lisa Kuli 3a.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa