Uroczysta Msza św. z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Markach. Zapraszamy!

START:    3 marca 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 20 lutego 2019    13:17

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 3 marca 2019 r. na godz. 10:30 do kościoła parafii św. Izydora w Markach na uroczystą Mszę św. w intencji Żołnierzy Wyklętych, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących i nagrodę dla zmarłych.

Program uroczystości:

Godz. 10:00 śpiewanie pieśni patriotycznych przed kościołem. Śpiew poprowadzi Bogusława Sieroszewska ze Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga wraz z członkami Uniwersytetu III Wieku w Markach.

  Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 119256
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry