Ostatnie pożegnanie Ryszarda Korotki

Paweł Pniewski MSG

 21 lutego 2019    00:01


Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi Ryszarda Korotki. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze straciło swojego aktywnego członka, który zapisał się w naszej pamięci jako osoba, która wielokrotnie bezinteresownie służyła pomocą drugiemu człowiekowi.


Ryszard Korotko był wieloletnim członkiem zarządu naszego stowarzyszenia. Angażował się w organizację naszej sztandarowej imprezy Spartakiady Rodzinnej od jej pierwszej edycji w 2005 roku. Z ramienia zarządu MSG odpowiadał także za organizację wielu edycji zawodów o Puchar Prezesa MSG w tenisie stołowym oraz licznych akcji dobroczynnych. Przez wiele lat był redaktorem Gazety MSG (obecnie Ekspresu Mareckiego). W latach 2006-2010 był radnym Miasta Marki pełniąc funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska.


Żonie oraz najbliższym składamy wyrazy współczucia i otuchy.


Informujemy, że msza pogrzebowa odprawiona zostanie w kościele parafialnym parafii św. Izydora w Markach w dniu 22 lutego 2019 (piątek) o godz. 12:00.


Zarząd MSG
Galeria

zdjecie: 119308
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry