Zapraszamy na recital Krystyny Tkacz

START:    3 marca 2019

MOK Marki MOK

 27 lutego 2019    11:34

Krystyna Tkacz jedna z najbardziej przejmujących gwiazd polskiej piosenki aktorskiej wystąpi na naszej scenie w recitalu "W drodze pod wiatr".

Zapraszamy 3 marca (niedziela), godz. 19.00. Podczas wydarzenia usłyszymy kompozycje z płyty zawierającej utwory z recitali telewizyjnych "Prolog z demonami" w reżyserii L. Adamika, "W drodze pod wiatr" w reżyserii E. Protakiewicza i "Kalinowe sny" w reżyserii F. Zylbera. Ta muzyczna prezentacja to skromny wybór z dotychczasowych dokonań Krystyny Tkacz na niwie piosenki, która jest jej żywiołem. Tomasz Raczek napisał o artystce: "Gdyby Krystyna Tkacz występowała na Broadwayu, zapewne nie tylko byłaby jego gwiazdą, ale już dawno pisano by utwory specjalnie dla niej. Płyta jest potwierdzeniem słów Raczka i wielkiej klasy artystycznej Krystyny Tkacz".
Stanowi jednocześnie zaproszenie na jej najnowsze osiągnięcie jakim jest recital w Teatrze Ateneum piosenek Kurta Tucholskyego "Oczy wielkiego miasta" w reż. Agnieszki Glińskiej.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK oraz KUP ONLINE na www.ewejsciowki.pl
więcej informacji: http://www.mokmarki.pl/component/jevents/szczegolywydarzenia/289/w-drodze-pod-wiatr-recital-krystyny-tkacz?Itemid=214

Galeria

zdjecie: 119421
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry