Zapraszamy na koncert już w ten poniedziałek!

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 28 lutego 2019    16:54

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy serdecznie na wieczór z muzyką i tańcem!

Zaprezentujemy etiudę złożoną z tańców balfolkowych, głównie bretońskich i francuskich. Tańce te oparte są najczęściej na formie kręgu lub korowodu. Złożone z powtarzalnych elementów, pulsujące w rytm tradycyjnej muzyki pozwalają tancerzom przeżyć niesamowite poczucie wspólnoty.

Młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne i wokalne w Fundacji Otwarte Serce przygotowała dynamiczny koncert rockowy. W repertuarze utwory wykonawców takich jak Guns'n'Roses, Linkin Park, Pearl Jam czy The Offspring. Oprócz rocka zagramy energetyczny hip-hop, trochę rhythm&bluesa i nowoczesnego alternatywnego popu.

Zapraszamy serdecznie!

https://www.facebook.com/events/2771663696392528/?active_tab=about

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu "Profilaktyka i trening umiejętności społecznych poprzez choreoterapię w ramach projektu Profilaktyka i Rozwój" finansowanego przez Gminę Miasto Marki. Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 119465

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry