Spotkanie autorskie z Agnieszką Mielech

START:    13 marca 2019

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 6 marca 2019    11:36

Agnieszka Mielech - urodzona w Białymstoku mieszkanka Warszawy. Ukończyła polonistykę oraz podyplomowe studia Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności w Instytucie Literatury Polskiej UW. 

Absolwentka podyplomowych studiów Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z dystrybucją filmową.
Autorka książek dla dzieci, nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazały się w książki z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn oraz Jaga Czekolada. Prywatnie mama Basi, pasjonatka literatury dla dzieci i młodzieży oraz zabawnych filmów. Najchętniej spędza czas na Helu nad Bałtykiem lub w dalekich podróżach.

Galeria

zdjecie: 119721

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry