Rafał Rutkowski w Stand-Up Comedy pt. Niepodległość słoików na scenie MOK

START:    31 marca 2019

MOK Marki MOK

 8 marca 2019    14:44

NIEPODLEGŁOŚĆ SŁOIKÓW - Stand-Up Comedy Teatru PAPAHEMA

31 marca (niedziela) godz. 18.00

Rafał Rutkowski z zespołem wystąpi w stand-up comedy ze specjalnym udziałem lalek. To komediowa, aktualna opowieść o ekscytacjach i zgryzotach ryzykantów, którzy z  nadzieją na lepsze jutro przybyli do Warszawy.
Spektakl. Komedia. Dramat. Stand-up. I... Muppet Show! Teatr PAPAHEMA i Teatr Montownia zapraszają na widowisko, jakiego jeszcze nie było. Na scenie ? razem z Rafałem Rutkowskim wystąpią Paulina Moś, Helena Radzikowska, Paweł Rutkowski i Mateusz Trzmiel.

"To przecież Muppet Show. Polska Ulica Sezamkowa. Wiadomo, lalki zarażają radością, a cierpią zawsze bezboleśnie. Rozgadane, rozśpiewane i chętne do intymnych zwierzeń freaki z całej Polski: Podlaski Śledź, Miś z Zakopanego, Aktor z Prowincji, Warszawska Syrenka i inni zapewnią rozrywkę, która pomoże oswoić lęki, ukoić nerwy i zażegnać konflikty" - czytamy na stronie teatru.

tekst AGATA BIZIUK, lalki i kreacja przestrzeni OLGA RYL-KRYSTIANOWSKA, muzyka NATASZA TOPOR

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 16 roku życia.
obowiązują bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK, tel. 22 781 14 06
oraz KUP BILET - ONLINE na www.ewejsciowki.pl oraz www.mokmarki.pl 

Galeria

zdjecie: 119915
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry