Mareckie cegielnie na przestrzeni wieków. Prelekcja w MOK. Zapraszamy.

START:    28 marca 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 25 marca 2019    13:49

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga wraz z Mareckim Ośrodkiem Kultury zapraszają w ramach comiesięcznych mareckich spotkań z historią na multimedialną prelekcję pt.: Mareckie cegielnie na przestrzeni wieków. Prelekcja odbędzie się w dniu 28 marca br. w MOK o godz. 17.00. Wykład poprowadzi Zbigniew Paciorek, regionalista i pasjonat lokalnej historii. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną zabytkowe egzemplarze starodawnych cegieł, dachówek, gąsiorów wytworzonych w mareckich cegielniach

 Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do gościnnego Mareckiego Ośrodka Kultury.

Galeria

zdjecie: 120334
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry