Wielkanocna paczka dla Bohatera

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 26 marca 2019    08:26

Pomóżmy osobom, które walczyły o naszą wolność.



To już tradycja, że w Święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc mieszkańcy Marek uczestniczą w akcji "Paczka dla Bohatera". Na terenie naszego miasta realizują ją Grupa Historyczna Niepodległość, a wspiera Urząd Miasta Marki. Chodzi o wsparcie materialne tych osób, które walczyły w II wojnie światowej lub z reżimem komunistycznym, a dziś żyją w ubóstwie. Możemy sprawić, by ich święta były weselsze i sympatyczniejsze. Zbieramy dary: artykuły spożywcze o przedłużonym terminie przydatności do spożycia (np. kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, czekolada, mąka, cukier, olej, soki, syropy, płatki) oraz artykuły gospodarstwa domowego (np. szampony, proszki do prania). Trafią one przed świętami Wielkiej Nocy do naszych bohaterów. Nie zapomnijcie dodać do nich karki ze świątecznymi życzeniami. To też będzie ważne dla tych starszych ludzi.

Wasze dary będziemy zbierać do 1 kwietnia do godz. 15.00. Specjalne stanowisko znajduje się w kancelarii Urzędu Miasta (parter, pokój nr 13). W imieniu obdarowanych dziękujemy za życzliwość!

Galeria

zdjecie: 120368
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry