Eko Wielkanoc

START:    14 kwietnia 2019

MOK Marki MOK

 8 kwietnia 2019    11:31

Spotkanie rodzinne poświęcone wspólnemu tworzeniu wyjątkowych, ekologicznych dekoracji świątecznych już 14 kwietnia w MOK-u.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Marek niezależnie od wieku, aby pod okiem naszych instruktorów stworzyli wyjątkowe eko dekoracje wielkanocne. Już 14 kwietnia w Mareckim Ośrodku Kultury spotkamy się, aby stworzyć niepowtarzalne ekologiczne dekoracje hand made, w programie między innymi: stroiki, wianki, dekorowanie pisanek, tworzenie mazurków.

Obowiązują wejściówki w cenie 5 zł. Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 120684
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry