Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym

Małgorzata Rowicka

 12 kwietnia 2019    15:40
12 kwietnia dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Krasnal? oraz ,,Kajtuś czarodziej? mogły, w oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Marki, obejrzeć spektakl ,, Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym'' w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arlekin.
Była to wspaniała opowieść o niegrzecznej dziewczynce, która ciągle tylko psoty robiła. Nikogo nie słuchała, nic ją nie interesowało, poza tym, jaką kolejną "niespodziankę" zrobić innym. Pewna wróżka postanowiła nauczyć Anię, że pomaganie jest o wiele fajniejsze niż ciągłe robienie przykrości. Zamieniła dziewczynkę w Zajączka Wielkanocnego, który musiał poroznosić wszystkim jaja wielkanocne.
Ania nauczyła się od zwierzątek: Kurczaczka, Baranka i Kwoki, co to są Święta Wielkanocne, poczuła magię pomagania i dawania radości innym. Od tej pory zmieniła swoje postępowanie i stała się grzeczną, pomocną dziewczynką ????
W czasie spektaklu uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Radości było co niemiara! Dziękujemy za wspaniały spektakl!

Galeria

zdjecie: 120785
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry