Inauguracja sezonu motocyklowego w Warszawie. Zapraszamy.

START:    27 kwietnia 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 12 kwietnia 2019    22:31

Koleżanki i Koledzy motocykliści,

na zaproszenie Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji Sekcja motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga organizuje wyjazd na inaugurację sezonu motocyklowego w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu wydarzenia zamieszczone są na plakacie załączonym poniżej.

Motocykliści z Marek i pobliskich miejscowości spotykają się 27.04.2019 r. (sobota) do godz. 10.15 przy stacji BP przy Trasie Toruńskiej - obok sklepu Decathlon - po czym ruszamy do Warszawy na ul. Ostroroga 35.

Zapraszamy serdecznie LwG

Galeria

zdjecie: 120814
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry