I wydarzenie Qlturki Wieczorową

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 23 kwietnia 2019    17:46

Zapraszamy do Fundacji Otwarte Serce w Markach przy ulicy Spokojnej 9 na I wydarzenie Qlturki Wieczorową Porą!

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret ? tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna yerba mate!


WSTĘP WOLNYKto zagra?

DERWANA ? autorski projekt Magdaleny Przychodzkiej ? wokalistki, multiinstrumentalistki, kompozytorki oraz autorki tekstów, znanej m.in. z udziału w X Edycji programu Mam Talent, a także wielu solowych projektów autorskich.
Swoją twórczością DERWANA przenosi słuchacza do świata baśni i dawnych wierzeń, mocno zakorzenionych w kulturze słowiańskiej. Muzycznie przeplatają się w niej elementy folkowe, inspirowane kulturą ludową, jak i style typowe dla muzyki popularnej czy rockowej ? od klasycznych ballad po energetyczne utwory charakteryzujące się ostrym gitarowym brzmieniem.

Magda Przychodzka - wokal, skrzypce, flet
Grzegorz Kicmal - gitara
Michał Woźniak - bas
Piotr "Tonic" Konarski - perkusja

W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu ?Qlturka wieczorową porą? dofinansowanego z powiatu

Galeria

zdjecie: 121166
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry