Rekrutacja do przedszkoli - przyjmujemy wnioski

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 29 kwietnia 2019    15:45

Na dokumenty czekamy do 20 maja.Od 29 kwietnia 2019 r. od godziny 12.00 przyjmujemy wnioski w ramach rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020 dla dzieci zamieszkujących Gminę Miasto Marki.

Rekrutacja, tak jak w ubiegłym roku, zostanie przeprowadzona poprzez system elektroniczny: https://przedszkola-marki.nabory.pl/.

Na rok szkolny 2019/2020, przygotowane zostały miejsca dla dzieci w przedszkolach samorządowych Miasta Marki, w przedszkolach publicznych prowadzonych przez inne podmioty, a także w placówkach niepublicznych wyłonionych w drodze konkursu, z których przedszkolaki będą korzystać dokładanie na takich samych zasadach, jak w przypadku placówek samorządowych.

Wnioski przyjmowane są do 20 maja 2019 r. (poniedziałek): do godziny 12.00 rejestracja w systemie, a do godziny 16.00 w placówce umieszczonej na pierwszym miejscu (placówka pierwszego wyboru) na liście preferencji należy złożyć w formie papierowej podpisany wniosek wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonych kryteriów.

Uwaga! 2 maja, ze względu na zmieniony tryb pracy sekretariatów przedszkoli, wnioski w formie papierowej będą przyjmowane w kancelarii Centrum Usług Wspólnych w Markach, ul. Klonowa 7, w godz. 8-16.

Galeria

zdjecie: 121342
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry