TPM CUP'09 - regulaminy, karta zgłoszeniowa etc.

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM

 30 września 2009    21:06

TPM CUP'09 to już trzeci turniej w piłce halowej o randze Mistrzostw Miasta. Pierwszy rozegrany był w 2007 roku w dniach 15-16 grudnia. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 zawodników grających w 16 zespołach.

Po rozegraniu 44 meczy puchar do góry wznieść mogła drużyna Hortus Art Marki. W II Mistrzostwach zagrało już ponad 20 drużyn, w tym zespoły spoza Marek.

Edycja '09 będzie pod wieloma względami lepsza - więcej meczy, więcej drużyn i oczywiście organizatorzy liczą na jeszcze wyższy poziom rozgrywek. Głównym atutem tegorocznego turnieju będzie jednak nowoczesna hala widowiskowo-sportowa.

Sposób zgłoszenia drużyny i wszystkie inne potrzebne informacje znajduje się w regulaminie. Można także telefonicznie rezerwować miejsca. Zarówno zgłoszenia jak i rezerwacje przyjmowane będą od 05.10.09 w "Karczmie u Bociana" Marki ul. Jutrzenki 2

W przyszłym tygodniu, zostanie prawdopodobnie uruchomiona "Giełda Zawodników" - już dostaliśmy kilka maili o takowym zapotrzebowaniu, być może pozwoli to "wolnym strzelcom" zagrać w turnieju.

Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona!!

REGULAMIN TURNIEJU

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN HALI

PRZEPISY GRY

ZGODA RODZICÓW(poprawiony)

Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry