Jak nie nadepnąć światu na odcisk

START:    18 maja 2019

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 7 maja 2019    13:08

,, Społeczny savoir vivre" warsztaty dla dzieci i rodziców z Michałem Zawadką.


Michał Zawadka - pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich. Autor i twórca programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Przemawiał na jednej scenie obok min. Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella oraz Briana Tracy-ego. Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Prowadzi największe wydarzenia biznesowe w kraju. Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.

Przypominamy, że na warsztat obowiązują zapisy - ilość miejsc ograniczona!

Galeria

zdjecie: 121608

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry