BISTRO POMARAŃCZA. 14 MAJA OTWARCIE. ZAPRASZAMY!

START:    21 czerwca 2019

Tomasz Paciorek

 12 maja 2019    16:20

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do baru "Bistro Pomarańcza" na frytki belgijskie, zapiekanki domowej roboty, kanapki, kebab, smakowite pierożki pielmieni - smażone i w rosole, kawę, herbatę i inne napoje.

"Bistro Pomarańcza" to nowy punkt na mapie usług gastronomicznych w Markach, który powstał w odpowiedzi na kulinarne potrzeby mieszkańców naszego miasta. "Bistro Pomarańcza" wznawia swoją działalność po krótkiej przerwie. Serwowane przez nas dania są smaczne, zawsze świeże i przygotowywane na miejscu na zamówienie klienta. Oferujemy miłą obsługę, dobrą atmosferę, przystępne ceny.

"Bistro Pomarańcza" znajduje się na parkingu - obok urzędu miasta i kościoła parafii św. Izydora w Markach przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 93. Posiadamy własny, mały ogródek, stolik, ławeczki, parasole, stojak na rowery. Teren wokół Bistro jest monitorowany oraz objęty całkowitym zakazem palenia tytoniu i papierosów elektronicznych.

Zapraszamy serdecznie!

Otwarte od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

Sobota od 15:00 do 20:00

Niedziela od 9:00 do 16:00

 

CENNIK

Pierożki chrupiące 8 sztuk 10 zł

Pierożki pielmieni w rosole 9 zł

Kebab z dodatkami w cienkim cieście 12 zł

Zapiekanka z serem i pieczarkami, keczup 7 zł

Zapiekanka z serem, pieczarkami i szynką, keczup 8 zł

Frytki duża porcja, keczup 7 zł

Frytki średnia porcja, keczup 5 zł

Kanapki różne rodzaje od 4,00 zł

Napoje od 2 zł.

 ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Galeria

zdjecie: 121632
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry