IV DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Rafał Redeł MSG UKSStruga

 4 października 2003    23:14

Dnia 04 października 2003 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Markach odbył się IV Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Oddziału Mareckiego Powiatowej Izby Gospodarczej. Organizatorami imprezy był UKS "Struga" i Oddział Marecki Powiatowej Izby Gospodarczej.

W turnieju wzięły udział reprezentacje zakładów pracy, instytucji i szkół z terenu miasta Marki. Ogółem startowało 16 drużyn. Celem turnieju było propagowanie inicjatyw w zakresie działalności sportowej oraz tworzenie warunków do współdziałania podmiotów gospodarczych w Markach.

Wyniki:
I - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Piłsudskiego 252
II - Gimnazjum Nr 2
III - Budo-Market
IV - Toyota Marki
V - Szkoła Podstawowa Nr 2
VI - Szkoła Podstawowa Nr 1
VII - Zespół Szkół Nr 1
VIII - Buchalter Skłodowscy Sp. J.

Drogą losowania reprezentacje zostały podzielone na grupy po cztery drużyny. Rozgrywki w grupach toczyły się w systemie "każdy z każdym". Dwie drużyny z grupy awansowały do czołowej ósemki. Dalej zawody przeprowadzone zostały systemem pucharowym.

Nagrodą za zajęcie I miejsca w turnieju był Puchar Przewodniczącego Oddziału Mareckiego Powiatowej Izbie Gospodarczej, a ponadto dyplomy i nagrody rzeczowe oraz nagroda główna - komputer, który wywalczył sobie po raz pierwszy zwycięzca.

Sponsorzy:
Oddział Marecki Powiatowej Izby Gospodarczej, MAT-BUD, BUDO-MARKET, CENTR SPAW, MBT, Buchalter Skłodowscy Spółka Jawna, Z. P. H WAKAZ, TOYOTA MARKI, Usługi Budowlane s. c. "Ryńscy", Usługi Poligraficzne Dławichowski Tomasz.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry