Dni Marek - sobota, 8 czerwca

START:    8 czerwca 2019

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 28 maja 2019    11:55

Koncerty, warsztaty, spektakl i pokaz laserowy - to wszystko na stadionie miejskim. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!W sobotę, 8 czerwca, zaczynamy trzecią edycję Dni Marek. Zaraz po obiedzie kierujcie swe kroki na stadion miejski przy Wspólnej. Wspólnie z Wodociągiem Mareckim, który obchodzi 20 urodziny, marecki ratusz przygotował wiele atrakcji. To będzie roztańczony dzień - także za sprawą naszych gości. O godz. 16.00 na scenie pojawi się Czadoman, czyli Paweł Dudek. Jego największym hitem jest piosenka "Ruda tańczy jak szalona". O godz. 20.00 zagra zespół "Weekend". Autorów przeboju "Ona tańczy dla mnie" w zasadzie nikomu przedstawiać nie trzeba. Obie gwiazdy przedzieli koncert zespołu De Marco, który regularnie bawi markowian podczas ich dorocznego święta. Wieczór zakończy laserowy pokaz, który - mamy nadzieję - na długo zapadnie w pamięci. Imprezę poprowadzi Paweł Pawelec, znany prezenter muzyczny.

Będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci. Czekać na nie będą m.in. wieża do skoków, eurobungee, karuzele i kule wodne. Panie będą mogły wziąć udział w warsztatach w fabryce kosmetyków. Panowie sprawdzą swoją siłę przy wybijaniu pamiątkowych monet. Na wszystkich będzie czekać strefa gastronomiczna. Atrakcji będzie jeszcze więcej - sprawdźcie sami w sobotę przy Wspólnej. Wstęp na imprezę - wolny.

W niedzielę - przeniesiemy się do Parku Briggsów na część przygotowaną przez MOK Marki.

Galeria

zdjecie: 122449
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry