Spokojnie, to tylko ćwiczenia

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 30 maja 2019    16:23

W poniedziałek i wtorek służby specjalne i ratownicze będą trenować na terenie SP2.Jeśli 3 i 4 czerwca zobaczą Państwo w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 2 antyterrorystów, a następnie usłyszycie głośne huki oraz sygnał syren, prosimy - nie wpadajcie w panikę. Po pierwsze, to tylko ćwiczenie, po drugie - w tym czasie dzieci nie ma już w szkole przy ul. Szkolnej. Pojawia się natomiast wyśmienita okazja, by służby specjalne i ratownicze, wykorzystując czas przed kolejnym etapem modernizacji placówki, mogły sprawdzić swe umiejętności. Scenariusz ćwiczeń zakłada aktywny udział służb w katastrofie budowlanej, w tym epizod związany z zagrożeniem terrorystycznym.

Projekt wiąże się z utrudnieniami dla pieszych i kierowców. Dojdzie do nich wyłącznie 4 czerwca w godz. 9.00-13.00. W tym czasie nie będzie możliwości przejścia/przejechania przez Szkolną na odcinku od Katowickiej do Konopnickiej oraz przez ul. Rodziewiczówny (od Szkolnej do Słowackiego). Za utrudnienia przepraszamy.

Galeria

zdjecie: 122517
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry