Mareckie ulice i uliczki - poznajcie finalistów tej edycji

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 31 maja 2019    14:58

Zakończyła się 12 edycja konkursu MARECKIE ULICE I ULICZKI "LITERACKA MAPA MIASTA" przeprowadzona przez nauczycieli- bibliotekarzy szkół mareckich  oraz Bibliotekę Publiczną Miasta Marki. 

Jak co roku konkurs skierowany był do uczniów naszych szkół podstawowych oraz gimnazjum.  Młodzi mieszkańcy mieli za zadanie zrobienie sobie zdjęcia z nazwą ulicy zawierającą nazwisko określonego pisarza wraz z jego autorską książką.

Jury konkursowe przeanalizowało 51  nadesłanych prac fotograficznych.  Oceniono w nich inwencję, styl i zaangażowanie autorów poszczególnych zdjęć. Wyłoniono wygranych i wyróżnionych w dwóch kategoriach wiekowych. Wyjątkowo w tej edycji jury nie przyznało pierwszego i drugiego miejsca w kategorii uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej i III klas gimnazjum.

Wszystkim uczestnikom konkursu nagrody oraz dyplomy uroczyście wręczyli przedstawiciele jury konkursowego: Agnieszka Lużyńska (przewodnicząca  Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Marki), Jarosław Jaździk (przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji) oraz Małgorzata Rowicka (dyrektor biblioteki). Uroczystości towarzyszyła wystawa pokonkursowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

A oto laureaci 12 edycji konkursu MARECKIE ULICE I ULICZKI "LITERACKA MAPA MIASTA"

Prace uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce  - Jakub Kwiatkowski , SP 1 , kl. IVc

II miejsce  -Pola Wojciechowska, SP 1, kl. IVa

III miejsce - Kacper Marcinkowski, SP 1, kl. IVc

Wyróżnienia:

Agata Pleta - SP 5, kl. IV

Wojciech Szota - SP 1, kl. IVc

Paulina Zientara - SP 2, kl. IVc

Kornelia Starzyńska - SP 1, kl. Vb

 

Prace uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum:

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - nie przyznano

III miejsce - Dawid Sołomiej - ZS 1, kl IIId

Wyróżnienia:

Natalia Molska - ZS 1, kl. IIIb

Kristina Rozhko - ZS 1, kl. IIIf

Amelia Balcerzak - ZS 1, kl. IIIbGaleria

zdjecie: 122561
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry