SP4 - będzie nowa sala gimnastyczna

Włodzimierz Karpiński

 22 listopada 2007    09:10

sp4.jpgWydział Inwestycji ogłosił przetarg na budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Dużej.
Stara sala gimnastyczna zostanie rozebrana. W ramach prac wykonana ma być modernizacja zagospodarowania terenu działki. Oznacza to budowę nowych chodników, budowę drogi dojazdowej i parkingów. Projekt przewiduje także wykonanie nowej bramy rozsuwanej przy projektowanym wjeździe. Do zakresu prac włączono także budowę nowych przyłączy- wodociągowego, gazowego, energetycznego. Nowa ma też być kanalizacja sanitarna i deszczowa.

Firmy startujące w przetargu muszą złożyć ofertę na całość prac. Urząd Miasta nie dopuszcza składania ofert częściowych.

Oferty oceniane będą według ceny wykonania - można za to otrzymać maksymalnie 90 punktów. Drugim kryterium jest skrócenie terminu wykonania - do uzyskania jest maksymalnie 10 punktów.
Planowane rozpoczęcie robót to 1 kwietnia 2008 roku. Oby to nie była zła wróżba, rozpoczynać prace w Prima Aprilis. Ale miejmy nadzieję, że nowa sala gimnastyczna zostanie wykonana w planowanym terminie - 31 lipca 2009 roku. W tym dniu ma nastąpić zakończenie prac wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie sali.

Włodzimierz Karpiński
Źródło: http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2007/54

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry