I warsztaty z cyklu spotkań HEJ PRZYG(R)ODO

START:    27 czerwca 2019

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 14 czerwca 2019    12:10

Biblioteka Publiczna  Miasta Marki  zaprasza 27 czerwca (czwartek) o godz. 16:00  dzieci w wieku 4-10 lat na pierwsze warsztaty z cyklu spotkań HEJ PRZYG(R)ODO  z Justyną Styszyńską, podczas których będzie można przygotować się na wycieczkę w góry, do lasu a nawet na biegun. 

Wspaniale opowiada o zwierzętach i ich świecie, ale też pozwala puścić wodze fantazji i stworzyć własnych mieszkańców gór, lasów, łąk i biegunów. Autorka zaprasza na warsztaty, podczas których każdy będzie mógł stworzyć własnego zwierzostwora przy użyciu najróżniejszych technik plastycznych i narzędzi, min.: farb, flamastrów, zdjęć, wydruków, odcisków i stempli, kleju i nożyczek.

Gratka dla miłośników wyzwań twórczych! Ciekawe, jak myszołów wyglądałby z nosem kozicy? A może pająk chciałby mieć motyle skrzydła?

27 czerwca zapraszamy na wyprawę w góry!

Obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmujemy pod nr (22 )7811144 lub w siedzibie biblioteki przy ul. Lisa Kuli 3a.

Galeria

zdjecie: 122896

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry