Aplikacji dla rodziców - Parenting Hero

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 14 czerwca 2019    13:31

Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do projektu MythicOwl, który umożliwia dostęp do aplikacji dla rodziców - Parenting Hero.

Aplikacja ta powstała w oparciu o treści zaprezentowane w książce Joanny Faber (córki Adele Faber) oraz Julie King . Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat. Książka jest kontynuacją bestsellerowej serii . Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.
Aplikacja zawiera wszystkie kluczowe metody prezentowane w książce i pozwala je utrwalić oraz przećwiczyć w innowacyjny sposób - za pomocą 17 interaktywnych scenek. Scenki są podzielone na 4 kategorie tematyczne: Radzenie sobie z uczuciami, Zachęcanie do współpracy, Rozwiązywanie konfliktów oraz Wyrażanie pochwał i uznania. W każdej kategorii znajdziemy kilka scenek obrazujących typowe sytuacje problemowe z dzieckiem w roli głównej. Po wstępie, zawierającym opis sytuacji, jesteśmy poproszeni o wybór preferowanego przez nas sposobu reakcji (spośród 3 opcji). Każdy wybór skutkuje odmiennym, dalszym ciągiem rozwoju sytuacji. Na końcu każdej scenki znajdziemy podsumowanie merytoryczne.
Bezpłatne kody , pozwalające na pobranie aplikacji na telefony/tablety wyłącznie z systemem android dostępne są już w naszej Bibliotece. Zapraszamy zainteresowanych rodziców.

Galeria

zdjecie: 122906
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry