Rozbudujemy Turystyczną, zbudujemy Projektowaną

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 18 czerwca 2019    12:42

Szukamy wykonawcy nowego dojazdu do Zespołu Szkół nr 2 przy Wczasowej.Ogłosiliśmy kolejny przetarg drogowy. Tym razem szukamy wykonawcy inwestycji, która poprawi komunikację z edukacyjnym kompleksem przy Wczasowej. Zamierzamy przebudować ulicę Turystyczną i wybudować ulicę Projektowaną. Obie uzyskają odwodnienie, nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 m oraz chodnik. Promienie łuków będą dostosowane do potrzeb autokarów przyjeżdżających po dzieci ze szkoły. Skrzyżowanie ulicy Projektowanej z Wenecką będzie wyniesione. Wzdłuż nowej inwestycji zostaną zamontowane nowoczesne latarnie LED-owe.

- O realizacji tej inwestycji mówiło się od 20 lat. W poprzedniej kadencji rozpoczęliśmy prace projektowe. Cieszę się, że znaleźliśmy się na etapie przetargu. Oby dopisali oferenci - mówi Dariusz Pietrucha, wiceburmistrz Marek.

Zapraszamy wykonawców do składania ofert. Czekamy na nie do 2 lipca. O wyborze najkorzystniejszej zdecydują dwa kryteria - cena oraz okres gwarancji i rękojmi (nie krótszy niż 36 miesięcy, maksymalny 60 miesięcy).

Więcej informacji o przetargu - TUTAJ

- Kolejnym etapem modernizacji ulic w tym rejonie będzie przebudowa Wczasowej i Weneckiej. Mamy nadzieję, że do końca roku uzyskamy niezbędne pozwolenia - dodaje Darusz Pietrucha.

Galeria

zdjecie: 122931
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry