Powstanie strefa relaksu - ogród zmysłów

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 18 czerwca 2019    12:46

Podpisaliśmy umowę z wykonawcą inwestycji wybranej przez mieszkańców.Żeby zrealizować ten ciekawy projekt z budżetu obywatelskiego, potrzeba było kilku przetargów. Albo nie było chętnych do udziału, albo oferty bardzo przekraczały kosztorys miasta. Wreszcie się udało. W czwartek, 13 czerwca, podpisaliśmy umowę z firmą Bis Wod-Kan z Raszyna, która u zbiegu Sowińskiego i Wilczej wybuduje strefę relaksu-ogród zmysłów. Ta sama firma zwyciężyła w przetargu i zrealizowała ostatnio dwa place zabaw - przy Wrzosowej i skwerze księdza Markiewicza.

W skład strefy relaksu - ogrodu zmysłów wejdą dwa połączone ze sobą ogrody - orientacji (labirynt z żywopłotów) oraz zapachów (roślinny zapachowe). Pojawią się też ścieżki, ławki i stojaki na rowery

Galeria

zdjecie: 122936
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry