Sportowy Festyn Rodzinny

Rafał Redeł

 20 września 2003    22:18

W sobotę 20 września 2003 r. na terenie klubu Marcovia odbył się sportowy festyn rodzinny. Niestety redakcja portalu nie mogła zawiadomić czytelników o festynie odpowiednio wcześniej, gdyż sama nie została o nim przez organizatorów poinformowana. Dopiero w ostatnich dniach natknęliśmy się na ogłoszenie informujące o czasie oraz miejscu planowanego przedsięwzięcia i zdołaliśmy wysłać tam dwuosobową reprezentację.

Wśród atrakcji przygotowano między innymi - na ile zdołaliśmy się zorientować - turniej tenisa stołowego, warcaby, konkursy zręcznościowe i zjeżdżalnię dla dzieci. Festyn wydawał się być udany, pozostaje jednak zdziwienie, że organizatorom nie zależało na wykorzystaniu lokalnych mediów (w tym mareckiego portalu) do jego szerszego rozpropagowania wśród mieszkańców.

Załączamy zdjęcia, jakie udało się nam zrobić w czasie imprezy.

[RR]


Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry