Od lipca kino letnie

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 24 czerwca 2019    09:39

Ciekawe filmy (za darmo), fantastyczna atmosfera i poczęstunek - zapraszamy w każdy wakacyjny czwartek.Tradycyjnie już na wakacje powraca kino letnie do klimatycznego parku miejskiego. W tym roku spotykać będziemy się jak zawsze co czwartek, a nasze pokazy rozpoczynamy już 4 lipca o 20.30. Zaplanowaliśmy 9 spotkań z repertuarem filmowym, który mamy nadzieję zaskarbi sobie pozytywny odbiór naszych mieszkańców.  Na ekranie pojawią się komedie, seanse familijne ale także filmy, które niedawno można było obejrzeć w kinach. Oczywiście nie zabraknie tak lubianej kawy z Cafe Grano, ciastek z piekarni Szwajcarskiej i herbaty na stoisku Urzędu Miasta. Kupicie także popcorn i chłodne napoje.

Repertuar TUTAJ. Poniżej pełen repertuar. Nie zapomnijcie sprawdzić kategorii wiekowej jeśli wybieracie się na seans z dziećmi. Na wszystkie seanse wstęp wolny.

WPZ

Galeria

zdjecie: 123053
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry