Inauguracja lubianej akcji

Tadeusz Markiewicz MOK UMMarki

 24 czerwca 2019    09:43

Jak co roku Park Briggsów w okresie wakacyjnym będzie przyciągał atrakcjami.Co weekend zapraszamy od 14 do 18 na warsztaty i animacje, jakie przygotował marecki ratusz. Każdy weekend to inna tematyka. Rozpoczynamy 6 lipca. Zaś 7 lipca oficjalne rozpoczęcie naszych spotkań pod hasłem - "Eko Magia - festiwal kultury naturalnej" oraz wystrzałowe warsztaty.

Od 14.00 do 18.00 zapraszamy na uroczystą inaugurację akcji weekendowych. Atrakcje na scenie, jakie proponuje Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, to m.in.

14.00 - integracyjne i magiczne warsztaty muzyczne z Anią Brodą

15.00 - koncert dla dzieci w wykonaniu Ani Brody

17.00 - koncert zespołu Nic wielkiego w składzie: Olga Szaltis, Magda Woźniak, Hipolit Woźniak, Paweł Jędrzejewski, Ryszard Grabowski.

Dodatkowo w przestrzeni parku tworzenie z mieszkańcami EKO altany, ekologiczne krasnale dla dzieci, EKO mural, EKO instalacja: wiatraki i butelki oraz warsztaty muzyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Urząd Miasta zaprosi do zakręcenie Kołem EkoFortuny, które świetnie sprawdziło się na Dniach Marek. Zainteresowani złożą wniosek na Marecką Kartę Mieszkańca. Oczywiście nie zabraknie kontynuacji sobotnich atrakcji, czyli wystrzałowych warsztatów i animacji jak wyścig rakiet, strzał z łuku i rzut do celu czy bitwa na balony z wodą. Będzie też drobny poczęstunek z kawą, herbatą, czekoladą i ciasteczkami.

Wpiszcie w kalendarze, widzimy się w parku miejskim.

Galeria

zdjecie: 123058
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry