Dorzuć się do puszki WOŚP

Eko Magia - Festiwal Kultury Naturalnej

START:    7 lipca 2019

MOK Marki MOK UMMarki

 2 lipca 2019    13:47

Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zapraszają

Festiwal Kultury Naturalnej

Eko Magia

7 lipca, Park Miejski

Od 14.00 do 18.00 zapraszamy na uroczystą inaugurację akcji weekendowych. Atrakcje na scenie, jakie proponuje Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego to m.in. 14.00 - integracyjne i magiczne warsztaty muzyczne z Anią Brodą 15.00 - koncert dla dzieci w wykonaniu Ani Brody 17.00 - koncert zespołu Nic wielkiego w składzie: Olga Szaltis, Magda Woźniak, Hipolit Woźniak, Paweł Jędrzejewski, Ryszard Grabowski. Dodatkowo w przestrzeni parku tworzenie z mieszkańcami EKO altany, ekologiczne krasnale dla dzieci, EKO mural, EKO instalacja: wiatraki i butelki oraz warsztaty muzyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami. Urząd Miasta zaprosi do zakręcenie Kołem EkoFortuny, które świetnie sprawdziło się na Dniach Marek. Zainteresowani złożą wniosek na Marecką Kartę Mieszkańca. Oczywiście nie zabraknie kontynuacji sobotnich atrakcji czyli wystrzałowych warsztatów i animacji jak wyścig rakiet, strzał z łuku i rzut do celu czy bitwa na balony z wodą. Będzie też drobny poczęstunek z kawą, herbatą, czekoladą i ciasteczkami. Wpiszcie w kalendarze, widzimy się w parku miejskim. Wydarzenie inauguruje akcję NA WEEKEND ZOSTAJĘ Z RODZINĄ W MARKACH.

Galeria

zdjecie: 123133
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry