Dorzuć się do puszki WOŚP

Festiwal Planszówek w MOKu

START:    21 lipca 2019

MOK Marki MOK

 8 lipca 2019    12:19

Zapraszamy młodzież i dorosłych na 3 wakacyjne weekendy z planszówkami. 19-21 lipca, 2-4 sierpnia oraz 20-22 sierpnia w godz. 14:00-19:00 przeniesiemy się do świata wspólnej gry i zabawy.

Gry planszowe to doskonała okazja do wspólnej integracji i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Nie siedź w domu sam w ferie, wpadnij do nas na planszówki. Oferujemy ponad wiele tytułów, które na pewno przypadną do gustu amatorom gier planszowych, a nasz zbiór wciąż się powiększa.

Do dyspozycji graczy będą między innymi tytuły: 5 sekund, Boggle, Cluedo, Cywilizacja: Poprzez wieki, Domino, Jenga, Kalambury, Mali powstańcy, Pan tu nie stał, Party time, Rummikub, Ryzyk fizyk, Scrabble, Ubongo 3D, Władca pierścieni: wyprawa do Mordoru - i wiele wiele innych.

Zapraszamy również z własnymi grami!

A pod wieczór, od godziny 19:00 do nocy, zapraszamy "starych wyjadaczy" na spotkanie z grami trudnymi. Własne gry mile widziane - na pewno znajdziecie współgraczy ;)

A zatem widzimy się w wakacje w MOKu, ul. Fabryczna 2. Do zobaczenia!

wstęp wolny


 

Galeria

zdjecie: 123197
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry