Gastro Festiwal na trawie

START:    28 lipca 2019

Paweł Pniewski UMMarki

 12 lipca 2019    13:40

Niecodzienny zlot dla miłośników dobrej kuchni w miejskim parku. Po raz pierwszy w Markach tworzymy miejsce, gdzie będzieci mogli w cudownym otoczeniu zieleni zjeść potrawy autorskich kuchni świata, zaczynając od burgerów poprzez kuchnie tajską, meksykańską, francuską, gruzińską a także wiele innych. W piknikowej atmosferze, razem z rodziną, przyjaciółmi oraz sąsiadami odpoczniecie w strefie chilloutu od codziennego zgiełku. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba DJ. Dzieci w tym czasie będą się bawić na placu zabaw. Przyjdźcie, spędźmy ten czas miło, wesoło i smacznie.  Zapraszamy. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2739899196082990/. Na kolejną edycję Gastro Festiwalu w Markach zapraszamy 17 i 18 sierpnia.

Galeria

zdjecie: 123255
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry