Złoto, srebro, srebro... UKS Struga wraca z Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Monika Adamczyk UKSStruga

 10 czerwca 2019    22:21

Siedem zespołów UKS Struga reprezentowało nasz klub na 26 Młodzieżowych Drużynowch Mistrzostwach Polski w warcabach stupolowych.

Z rozegranych w dnaich 5-9 czerwca 2019 w  Dąbkach 'drużynówek' wracamy z 1 złotym krążkiem oraz 2 srebrnymi, trzema szóstymi miejscami oraz jednym siódmym.

Nasza drużyna dziewcząt do lat 16 wraca z Mistrzostw z zasłużonym złotym medalem. Gratulacje dla Klaudia Adamczyk i Agata Orłów! Dobrze się to oglądało!

Drużyna chłopców do lat 16 w znakomitym stylu wywalczyła srebrny medal. Wielkie brawa dla Mateusza Muzaja, Kacpra Wasia oraz Jakuba Bromy ! Mateusz bez kompleksów zagrał przeciwko starszym od siebie przeciwnikom i za to należy się osobny hołd :)Super turniej zagrały dziewczęta do lat 13 Julia Chalaba i Ada Koszewska - do domu wracają ze srebrnym medalem. Gratulacje! Szacunek sportowy dla Julii niezadowolonej z wyniku :)

Na szóstym miejscu uplasowała się drużyna dziewczynek do lat 8. Emily i Kajli Sześciłło Ribeiro Moreira to debiutantki na tak dużych zawodach. Wielkie brawa dla obydwu zawodniczek - w każdej kolejnej rundzie wykorzystywały nauki wyniesione z poprzednich !

Na szóstym miejscu uplasowała się drużyna dziewcząt do lat 13 w składzie Patrycja Chwalibóg i Natalia Waś - mimo niewielkiego stażu w warcabach nie dały się pokonać wielu teoretycznie silniejszym przeciwniczkom. Wyrazy uznania dziewczyny!

W kategorii chłopców do lat 10 mieliśmy aż dwie drużyny więc i emocje były podwójne. Drużyna w składzie Szymon Repelowicz, Igor Kotliński, Bartosz Roguszewski zajęła miejsce szóste, a drużyna w składzie Krystian Jóśk, Bartosz Jóśk, Krzysztof Brajczewski uplasowała się oczko niżej na miejscu siódmym. Doceńcie naszych młodych zawodników, bo super walczyli, wiele trudnych pojedynków zakończyli triumfując czym niejednokrotnie zaskoczyli swoich przeciwników. Wielkie, wielkie brawa dla każdego z chłopców! Widać, że stale robią postępy - to bardzo cieszy :)

Wracamy bogatsi o nowe doświadczenie sportowe, co szczególnie ważne jest dla naszych najmłodszych zawodników. Wracamy bogatsi o nowych kolegów, o nowe postanowienia. Wracamy z takim małym konceptem, że zmierzymy się z przeciwnikami w tym samym miejscu w tych samych zawodach w przyszłym roku i wtedy to dopiero będzie :)

 

Strona Mistrzostw

Oficjalna Galeria Zdjęć Mistrzostw

 

Monika Adamczyk

Galeria

zdjecie: 123405
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry