Społeczne sprzątanie rzeki Długiej

Tadeusz Markiewicz

 22 lipca 2019    15:53

Zapraszamy na ekologiczną akcję."Czy wiesz, że rzeka Długa jest siedliskiem bobra i i chronionego gatunku ptaka trzciniaka? Dlatego mieszkańcy Marek (i nie tylko) - jest akcja! Sprzątamy wały rzeki  i ich okolice. Pokażmy, że zależy nam na naszej okolicy. Zadbajmy o przestrzeń wokół nas. To nic nie kosztuje. Będzie pożytecznie ale i miło" - tak zachęcają organizatorzy ekologicznej akcji, która została zaplanowana na 3 sierpnia na godz. 9.00. Wspólnie z WWF Polska, Wodami Polskimi i naszym miastem chcą zadbać o naszą niezwykłą przestrzeń. Zbiórka uczestników została zaplanowania przy moście przy ul. Ząbkowskiej.

"Zapewniamy worki na śmieci, chwytaki i jednorazowe rękawiczki. Liczymy na chętne ręce do pracy.  Zapraszamy mieszkańców Marek oraz wszystkich, którym leży na sercu dobro przyrody" - czytamy w zaproszeniu.

Galeria

zdjecie: 123586
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry