Dwa medale z Częstochowy!

5 października 2009    00:00

Od 10 lat nasz klub bierze udział w Mistrzostwach Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w warcabach klasycznych w Częstochowie. W tym roku - na XI mistrzostwa rozgrywane w dniach 24-26.09.09 pojechało w raz z opiekunem czworo naszych zawodników, reprezentujących młodszą grupę warcabistów UKS "Struga".

Nasze orliczki, orlik i młodzik spisali się bardzo dobrze: Marta Bańkowska zdobyła II miejsce w kat. orliczek, Artur Moczulski był III wśród młodzików, Karolina Sobolewska zajęła IV miejsce w orliczkach, a Bogdan Bańkowski zdobył V lokatę w kategorii orlików. Tak więc do trofeów naszego klubu przybyły dwa kolejne puchary i medale. Gratulacje - zwłaszcza dla Marty i Artura!