DANIA KUCHNI DOMOWEJ NA STRUDZE. ZAPRASZAMY!

START:    19 sierpnia 2019

Tomasz Paciorek

 9 sierpnia 2019    09:59

Zapraszamy na DANIA KUCHNI DOMOWEJ - Piłsudskiego 201 Marki - Struga.

Serwujemy obiady z kuchni polskiej, gruzińskiej oraz wybranych kuchni świata. Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco i z najświeższych produktów dostępnych na rynku. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 do 18:00. Cena zestawu obiadowego to koszt około 17 zł. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, komunie, konsolacje, osiemnastki i inne. W ciągłej sprzedaży pierogi domowej roboty (różne rodzaje) do spożycia na miejscu oraz na zamówienie na wynos.  Dowozimy także obiady po wcześniejszym zamówieniu. Tel. 513-677-773. Przygotowujemy i dowozimy również dania cateringowe.

Więcej informacji na FB.  KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 123777
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry