Na Pełnej na Małej!

Mikołaj Szczepanowski

 25 sierpnia 2019    12:38
podczas tegorocznej Małej Mili wystąpi zespół Na Pełnej. Duet znany z Youtube już kilka lat temu gościł na naszej imprezie i nawiązał świetny kontakt z publicznością. Od tego czasu zdołali zadebiutować w Polsacie, a Adam właśnie nagrywa odcinki do kolejnego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo (trzymamy kciuki!). Do tego panowie od ubiegłego roku prowadzą własny program w 4FUN.TV. Ich profil śledzi obecnie ponad 250 tys. osób. Do Marek przyjadą właściwie prosto z Sopotu, gdzie wystąpią podczas jednej imprezy m.in. ze Sławomirem czy Łobuzami.


To 10. edycja biegu, więc pozwalamy sobie na trochę sentymentu i zaprosiliśmy zespół, z którym się po prostu polubiliśmy. A także zespół - tu się powtórzymy - który łapie wspaniały kontakt z publicznością. Sami nie możemy się doczekać "Cygana" czy któregokolwiek z kebabowych hitów Janka i Adama.


***Jesteśmy mniej więcej w połowie zapisów.

Do Małej Mili został tydzień i z naszego doświadczenia wynika, że to najintensywniejszy czas. Zachęcamy do zapisów i odbioru numerów startowych w Karczmie u Bociana - od poniedziałku do czwartku (7.00 - 18.00) oraz poprzez formularz internetowy http://www.marki.net.pl/10-mala-mila-marecka-1-wrzesnia-2019-123811.

Ze względów pozasportowych w piątek i sobotę będziemy działać w ograniczonym zakresie, dlatego nie zostawiajcie zapisu na ostatnią chwilę. Przypominamy, że w ostatnich latach wyczerpywaliśmy pulę numerów startowych!

Jeśli możecie nie zostawiajcie też na niedzielę odbioru numerów - im więcej osób odbierze je wcześniej, tym sprawniej wystartujemy!


 

Galeria

zdjecie: 124019
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry