Dzień otwarty części edukacyjnej MCER

START:    31 sierpnia 2019

Paweł Pniewski UMMarki

 30 sierpnia 2019    15:07

Zobacz nową szkołę, zanim zabrzmi pierwszy dzwonek! Przy Wspólnej kończy się budowa Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER). Bez większego ryzyka można powiedzieć, że będzie to najnowocześniejsza szkoła publiczna w naszym kraju. W tym szczególnym miejscu będzie mogło się uczyć 1200 uczniów. I właśnie w pierwszej kolejności do użytku zostanie oddana część szkolna MCER. 31 sierpnia, w sobotę, będzie można ją obejrzeć. Początek wizytacji o godzinie 11.00. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta - i tych małych, i tych dużych - mówi Jacek Orych, burmistrz Marek. - Będziecie mieli okazję zwiedzić naszą piękną szkołę, spotkać osobiście organizatorów i poznać bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, artystycznych oraz rekreacyjnych i sportowych realizowanych w naszym kompleksie. Przygotowaliśmy dla Was także wiele atrakcji i pokazów sportowych, a atrakcją kulinarną tego dnia będą food tracki. Przybywajcie i bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia! - zachęcają organizatorzy z Mareckich Inwestycji Miejskich. Relacja Kuriera Mazowieckiego z wizyty w MCER w linku (materiał o Markach od 9:50).

OBEJRZYJ MCER Z LOTU PTAKA

Galeria

zdjecie: 124083
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry