Zakończenie lata w Markach z Reni Jusis

MOK Marki MOK UMMarki

 30 sierpnia 2019    15:39

Zapraszamy na obejrzenie videorelacji oraz fotorelacji z niedzielnych "Impresji Babiego Lata".

Wakacje zbliżają się ku końcowi, a my zapraszamy na krótki film z zakończenia naszych akcji weekendowych z tegorocznej edycji projektu "Na weekend zostaję z rodziną w Markach".

Kolory i kwiaty, były tematy spotkania podczas akcji "Na weekend zostaję z Rodziną w Markach". W sobotę robiliśmy latawce, kolorowe świecące kwiaty. W niedzielę na stanowiskach warsztatów, królowały kolory. Dzieci robiły tęczowe zawieszki na szyję, pachnące  kolorowe kielichy, kolorowe gniotki z glutkami, kwieciste opaski. Zwieńczeniem kwiatowego lata było wykonanie ekologicznej doniczki z butelki oraz zasadzenie kwiatka. W strefie animacji królowały bańki, latające myszki oraz mega klocki Minecraft. Graliśmy w Memory i grę stopy. Co roku liczba odwiedzających nasz park, powoli ale systematycznie rośnie. Bardzo się z tego cieszymy i zapraszamy za rok!

RELACJA VIDEO Z WYDARZENIA

GALERIA ZDJĘĆ NA PORTALU FACEBOOK

Galeria

zdjecie: 124102
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry