II Giełda Projektów Edukacji Kulturalnej Powiatu Wołomińskiego

START:    20 listopada 2019

MOK Marki MOK UMMarki PowiatWołomiński

 2 września 2019    11:41

  Zapraszamy do prezentacji swoich pomysłów na edukację kulturalną. Marecki Ośrodek Kultury, Mazowiecki Instytut Kultury oraz Powiat Wołomiński 20 listopada (zmiana terminu) organizują II Giełdę Projektów Edukacji Kulturalnej Powiatu Wołomińskiego w Pałacu w Chrzęsnem. W programie: - prezentacje projektów realizowanych przez szkoły, organizacje pozarządowe, instytucje kultury - plebiscyt publiczności na najlepszy projekt - wystawy - spektakl muzyczny SZYCIE NIE JEST ROMANSEM na podstawie Zielonej Gęsi Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Chcemy przedstawić różne podejścia, poglądy, doświadczenia, zainspirować do tworzenia nowych projektów oraz ułatwić nawiązanie współpracy. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy Państwa do zgłaszania projektów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Giełdzie. Zgłoszenia przyjmujemy w wersji elektronicznej do 5 listopada 2019 roku. formularze poniżej Akredytację w wysokości 20 zł (koszt obiadu) prosimy wpłacić na konto 04 8015 0004 0200 4978 2021 0101 do 5 listopada 2019 roku. Istnieje możliwość skorzystania ze zbiorowego dojazdu do Pałacu w Chrzęsnem. Decyduje kolejność zgłoszeń. więcej informacji: 22 781 14 06, Aleksandra Sarnowska, Kinga Jakubowska Formularz: zgłoszenie uczestnika Formularz: zgłoszenie projektu Formularze do wydruku Regulamin Giełdy Projektów Fundatorami nagród są: Mazowiecki Instytut Kultury, Starostwo Powiatu Wołomińskiego oraz Urząd Miasta Marki. Statuetki ze szkła artystycznego wykonała Aleksandra Herisz. Reportaż video z I Wołomińskiej Giełdy Projektów Edukacji Kulturalnej

Galeria

zdjecie: 124109
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry