Warsztaty pokazowe w Mareckim Ośrodku Kultury

START:    14 września 2019

MOK Marki MOK

 2 września 2019    13:15

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można wziąć udział w warsztatach pokazowych, które znajdą się w ofercie naszego ośrodka w nowym roku szkolnym.

14.00 - 18.00 CAFE INFO zapisy do sekcji i zespołów

15.00 UCIECZKA Z PIÓRNIKA
przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru CZEKOLADOWY SŁOŃ
wejściówki 5 zł - sprzedaż w sekretariacie MOK oraz na stronie www.ewejsciowki.pl

16.00 - 18.00 pokazowe warsztaty, teatrzyk KAMISHIBAI

obowiązują bezpłatne wejściówki, zapisy w sekretariacie MOK do 13 września. 

Galeria

zdjecie: 124116
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry